İkizler Sera

1975 yılında temelleri atılan İkizler Sera 40 yılı aşkın deneyimini, ileri üretim teknolojisiyle bütünleştirmiştir. Sera ekipmanları üretim ve satışıyla tarım sektörüne hizmet vermektedir. Bugün Türkiye genelinde ve yurt dışında sera ekipmanları ve kalıp ihtiyaçlarını dünya standartlarında sunmaktadır.

Amacımız; modern sera sistemlerinin bağlantı ekipmanlarını, hassas üretime dayalı yüksek teknolojili CNC-mekanik tezgâhları ve eksantrik hidrolik presleri ile sera alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek, çiftçimizin teknoloji ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

Ar-Ge ve proje çalışmalarına verdiği önem ile CAD-CAM destekli sera ürün ve ekipmanlarını kesme, büküm, sıvama, progresif kalıp tasarımı, imalat metodları ile müşterilerine istenilen hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

İkizler Sera uzmanlık alanını Türkiye ve Avrupa çapında plastik, polikarbon, veya cam gibi değişik tiplerde seralar dahil, sera konstrüksiyon bağlantı elemanları, sera havalandırma, pencere kramayer ve mekanizmalarını, motor-redüktör grupları, kesme-sıvama-büküm-progresif kalıp tasarım ve imalatı vb. gibi oldukça geniş bir alana sahiptir.

İkizler markalı ürünlerini sera konstrüksiyonuna özgün tasarımları, kalitesi ispatlanmış ürünleri ile modern sera projeleri hazırlamaktadır. Sera alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek, çiftçimizin teknoloji ile birlikte büyümesini sağlamak en büyük amaçlarımızdandır. İkizler sera çağdaş üretim metotlarına uygun, estetik, ergonomik, kaliteli ve uygun fiyat misyon ve vizyonu ile Türkiye ve Avrupa’daki seralara rekabetçi ve yenilikçi ürünler sunması hedeflenmektedir.

İkizler Sera
İKİZLER SERA

Kilometre Taşları

1975

Firmamız İkizler Kalıp olarak üç kardeş tarafından kuruldu.

2005

Ar-Ge çalışmalarına hız verildi ve Sera sektörü ile ilgili atılımlar yapıldı.

2010

İkizler Sera markası kuruldu. Türkiye ve yurt dışı ülkelerdeki sera firmalarının en önemli partnerlerinden biri haline geldi.

2019

Akıcı ve kullanışlı arayüz tasarımı ve modern görünümüyle İkizler Kalıp yeni web sitesi yayın hayatına başladı.

2020

Her geçen gün büyüyen firma 20’den fazla ülkeye ihracat yapabilecek kapasiteye ulaştı.

2023

İkizler Sera, kurulduğu günden bu yana çağdaş üretim metotları kullanarak kaliteli, yenilikçi ürünleri ve yepyeni web sitesi ile hizmet etmeye devam ediyor.

üretim yapan

büyük bir aileyiz!

20

Ülke

46

Yıllık Tecrübe

6000

M2 Kapalı Alan

80

Çalışan

75+

CNC ve Kalıp

1975 yılında temelleri atılan İkizler Sera 40 yılı aşkın deneyimini, ileri üretim teknolojisiyle bütünleştirmiştir.

Bize Ulaşın

2